Kadın kolları Bölge Toplantılarını 9 ayrı noktada gerçekleştirdi.

 

Toplantıda hazır bulunan il başkanları ve teşkilat mensuplarına seslenen Kadın Kolları Başkanı Ebru Asiltürk ülke gündemine ve teşkilat çalışmalarındaki kadın kollarının önemine dikkat çekti.

 

Asiltürk; "Kıymetli Kardeşlerim; hepimizin bildiği gibi Bizi biz yapan, bir yapan, ümmet yapan, din kardeşliğimiz gereği her zamankinden daha sıkı birbirimize sarılmalıyız. Her türlü etnik ve mezhepsel farklılıkların bizim 1000 yıllık kardeşliğimizi bozmasına izin vermemeliyiz.

Tüm bu yaşananların sadece ve sadece ülkemizin ve milletimizin birlik ve bütünlüğünü bozmak için olduğunu bilmeli, asıl düşmanın batıl ve ırkçı emperyalistler olduğunu her vesile ile halkımıza anlatmalıyız. Özellikle gençlerimize sahip çıkmalı, bu gibi çatışmalardan uzak tutmalıyız.Bu bizim, saadet partisi mensubu olarak vatandaşlık  vazifemizdir.

Suriye, ırak, filistin’de meydana gelen olaylar ve kuzey afrikada demokrasi ve özgürlük diye başlayıp devletlerin parçalanmasına neden olan arap baharı büyük planın parçalarıdır.

Asıl plan büyük Ortadoğu projesi ve büyük israil i kurmaktır.

Bundan tam 100 yıl önce;1914 yılında başlayan dünya savaşı ile bütün haritalar değiştirilmiştir.

Osmanlı imparatorluğu yıkılmış,hilafet kaldırılmış, Müslümanlar imamesi kırılmış tesbih taneleri gibi darmaduman edilmiştir. Ardından İsrail devleti kurulmuştur.

 

Bugün 2014 teyiz.

Küresel taksimin 100. Yılındayız. Ve bugün sınırlar tıpkı o gün gibi yeniden tanzim edilmektedir.

İslam ümmeti , kürt,türk, şii, sunni, arap, acem diye her türlü etnik ve mezhebi farklılıklar tahrik edilerek birbirine düşürülmektedir.

 

Kardeşlerim,

Yaşanan bu gelişmeler milli görüşün ne kadar haklı olduğunu ortaya koymaktadır. Bu durumu 22 yıl önce gören hocamız, çözüm olarak İslam birliği demiş ve D-8 ‘i kurmuştur.Bugün D-8 aktif olsa idi İslam ülkeleri üzerinde kan ve gözyaşı olmazdı.

Herkes bilmelidir ki, Türkiye’nin tek çaresi, tek kurtuluş reçetesi milli görüştür. Milli görüşün tek temsilcisi olan Saadet partisidir.

Milli görüşün basiret, feraset ve cesareti olmadan türkiye’nin düzlüğe çıkması mümküm değildir.

Çünkü biz siyaseti, mal için , ikbal için yapmıyoruz.

Biz siyaseti hakkı hakim kılmak için yapıyoruz.

Biz siyaseti tüm insanlığın huzur ve barışı için yapıyoruz.

Biz siyaseti hakkın ve hakikatin mücadelesini vermek için yapıyoruz.

Dün olduğu gibi bugünde yarında Kadın Kolları olarak üzerimize düşeni yaparak hak bildiğimiz doğruları en gür seda ile ifade edeceğiz." diye konuştu.