23 Haziran 1971  Ankara doğumlu olan Ebru Asiltürk, ilk orta ve lise eğitimini  babası ve annesinin memuriyeti dolayısıyla Kırşehir,Muğla-Fethiye ve Zonguldak'ta tamamladı.

1988  yılında  Gazi Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesi'ne   giren Asiltürk, uygulanan" başörtüsü yasağı" dolayısıyla öğrenimine bir yıl ara vermek zorunda kaldı.

1993 yılında Ali Celal Asiltürk ile evlendi.1994 yılında  hem anne oldu,hem de okulundan mezun oldu.

 

Teşkilat hayatına 1995  yılında" Milli Gençlik Vakfı Genel Merkez Hanımlar  Müesseseşme Komisyonu Başkan Yardımcılığı "ile başladı.MGV'nin kapatılması ile vazifesine Anadolu Gençlik Derneği'nde, çeşitli komisyonlarda başkan olarak devam etti.

 

2002 yılında AGD Genel Merkez Hanımlar Komisyonu Başkanlığı görevine getirilen Asiltürk;  milli ve manevi değerlere sahip,inançlı ,şuurlu, yaradılış gayesinin ve kulluk vazifelerinin idrakinde ,vatan- millet sevdasında gençlik  yetiştirmek gayesindeki AGD'de çalışmalarını sürdürdü..

 

Haziran 2014 tarihinde  Saadet Partisi Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı'na  getirildi.Aktif olarak dişhekimliği yapan Ebru Asiltürk , Abdullah Emir, Ayşenur ve Hatice'nin annesidir.