KADINA BAKIŞ

Bugün İslam coğrafyası kan ve gözyaşı içerisindedir. “özgürlük ve demokrasi” aldatmacaları adı altında ırkçı emperyalizm; İslam coğrafyasında ülkelerin kimini işgal etmekte, kiminde de ülke halkının çocuklarını ayrıştırıp, birbirine kırdırmaktadır. Savaşlar yaşanmakta, milyonlarca insan ölmekte, bir o kadarı mülteci durumuna düşmekte ve ülke sınırları yeniden çizilmektedir.

Bütün bu yaşananlar; “böl – parçala – yut” taktiği gereği Büyük Ortadoğu Planının hayata geçirilme adımlarıdır. Bu amacı gerçekleştirmek için ırkçı emperyalizm siyasi, askeri, ekonomik alanlarda uluslararası sömürü düzenini daha pervasız uygulamaktadır. Kutsallara saldırılmakta değerlerin içi boşaltılmakta, kültürel sömürü ile zihinler işgal edilmektedir.

Olaylar karşısında bütün gücüyle, doğruları anlatmayı, hakkın hakimiyetini sağlamak için çalışmayı hayatının gayesi kabul etmiş Milli Görüşçüler olarak; İslam Birliği‘nin gerçekleşmesinin ne kadar zaruret olduğunu bir kere daha ifade ediyoruz.

İslam bayraktarlığı asırlarca yapmış necip milletin evlatları olarak, bu düşünceyi gerçekleştirecek güç, azim ve heyecan, Allah’ın izni ile Milli Görüş kadrolarında ve onun tek temsilcisi olan Saadet Partisi‘ndedir.

Liderimiz Merhum Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN hocamızın özelde Türkiye, genelde dünya için medeniyet tasavvuru yapan ve “Yeni Bir Dünya” mefkuresi ufuk olarak önümüzdedir.

Toplumun temeli aile, ailenin temeli annedir, kadındır. Yaradılış gayesi ve kulluk vazifeleri şuuruyla bezenmiş bir kadın, toplum içinde iyinin, doğrunun, faydalı ve adil olanın tesisini sağlamada büyük bir güçtür. Bu inanç ve şuurla; Saadet Partisi Kadın Kolları olarak, sorumluluğumuzun ve vazifemizin bilincindeyiz.

Yaşanabilir bir Türkiye,

Yeniden büyük Türkiye,

Yeni bir dünyanın kuruluşunu içinde bir kor gibi taşıyan, vazifelerini ibadet aşkı ile yapan hanım kardeşlerimize kalbi muhabbetlerimi sunuyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

Biliyoruz ki; zafer inanlarındır ve zafer yakındır.

 

Ebru ASİLTÜRK

Saadet Partisi Kadın Kolları

Genel Başkanı